O nas

Lendi to spółka fin-tech będąca częścią MZN Property S.A. notowanej na głównym parkiecie GPW w Warszawie i tworząca nowoczesne rozwiązania dla rynku pośrednictwa kredytowego.

 

Łączymy innowacyjną technologię z doświadczeniem ponad 3500 ekspertów kredytowych, czego efektem jest unikalny na polskim rynku algorytm umożliwiający precyzyjne zbadanie zdolności kredytowej oraz porównanie ofert w możliwie najkrótszym czasie.

Nasze biuro zajmuje się profesjonalną pomocą w uzyskaniu kredytu.

Lendi Pruszcz Gdański jest placówką franczyzową, która utrzymuje najwyższe standardy jakosci obsługi klienta.

Po wypłacie kredytu to bank zapłaci za wykonaną przez nas pracę.

Wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie na rynku finansowym oraz wiedzę i znajomości w branży, pomożemy Tobie przejść przez cały proces kredytowy.

Współpracujemy z wieloma cenionymi na rynku bankami, w związku z czym możemy zaproponować szeroką i zróżnicowaną ofertę kredytową, kredyty hipoteczne , gotówkowe, firmowe oraz leasingi.

Szanując Twój czas nie pracujemy w sztywnych ramach czasowych, a szanując Twoje pieniądze wybierzemy najlepszą propozycję dla Ciebie i Twoich finansów.

Dlaczego dbamy o zadowolenie naszych klientów?

Ponieważ ich rekomendacje i polecenia są dowodem jakości naszych usług.

Z rynkiem finansów jestesmy związane od 2006 roku. Pomysł na franczyzę Lendi zrodził się z pasji jaką jest rynek finansów i Nieruchomości.

 

 

Zalezy nam na podniesieniu standardów obsługi, kompleksowej opiece nad klientem od momentu gdy w jego głowie zrodzi sie myśl o wymarzonym domu. Dlatego towarzyszymy I wspieramy na kazdeym etapie procesu kredytowego. Nasze wykształcenie w kierunkach ekonomiczno-psychologiczno-finansowych pomaga nam w powyższym.

Agnieszka

Prywtanie mama 2 chłopców, interesuje sie psychologią, filmem oraz rynkiem nierychomości.

Ewa

Mama nastoletniej córki, interesuje się książką z kryminalna zagadka w tle, filmem

Lendi to technologiczna rewolucja na rynku kredytów hipotecznych i gotówkowych. Dzięki autorskiemu rozwiązaniu umożliwiamy wybór najlepszego kredytu, weryfikację zdolności kredytowej i sprawdzenie przeszłości kredytowej klienta w kilkunastu bankach w ciągu kilku minut. Wszystko bez dodatkowych zapytań do BIK-u czy niepotrzebnej papierologii.

 

Dodatkowo zupełnie zmieniamy sposób procesowania wniosków kredytowych w bankach, co nie tylko znacznie ułatwia wnioskowanie, ale i przyspiesza moment otrzymania pieniędzy.

Szybkość / czas

Zbadanie zdolności kredytowej, porównanie wszystkich ofert i złożenie wniosków zajmuje kilka minut.

Precyzja

Nasz system pozwala na wyjątkowo precyzyjne porównanie wybranych ofert i wybór tej najlepszej.

Wygoda

Umożliwiamy złożenie jednego wniosku do wielu banków, co znacznie oszczędza czas klientów.

Bezpieczeństwo

Dzięki narzędziom Lendi sprawdzenie historii klienta w BIK i BIG nie wpływa negatywnie na jego zdolność kredytową.

 

Nasza pomoc jest zupełnie darmowa.

Po wypłacie kredytu to bank zapłaci za wykonaną przez nas pracę

 

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania, budową domu? Pomożemy z dokumentacją niezbędną do sfinalizowania transakcji, kosztorysem jak i wyceną. Współpracujemy również z biurami nieruchomości, prywatnymi inwestorami oraz notariuszem.