Referencje

Opinie zadowolnych klientów:

Cezary

16 stycznia 2023
Polecam Panią Ewę z Lendi. Super współpraca, kontakt, zaangażowanie. Jednym słowem fachowiec.
Dzięki p. Ewie kredyt załatwiony bezproblemowo, wszystkie "etapy" poszły gładko.
Jeszcze raz polecam!

Przemek

16 czerwca 2022
Bardzo polecam Lendi w Pruszczu Gdańsk.
Moj przypadek kredytu był bardzo specyficzny i trudny do zrealizowania a jednak udało się.
Jak to określiła p. Ewa -"cud nad Radunią "
Profesjonalna obsługa i podejście do klienta z zaangażowaniem

Maciej

6 lutego 2022
Zdecydowanie polecam! Pani Agnieszka i Pani Ewa wykonały ogrom ciężkiej pracy, który zaowocował możliwością uzyskania finansowania na mieszkanie. Sytuacja nie była łatwa, pandemia nie pomogła, ale udało się! Profesjonalne podejście, dobry kontakt, bardzo duża wiedza w temacie kredytów i wyjaśnienie każdej wątpliwości na każdym etapie. Polecamy wraz z żoną!

Patrycja

7 września 2020
Super biuro finansowe.
Szybko i sprawnie, a na każdym etapie procesu kredytowego zawsze pomogą i wyjaśnią wszelkie kwestie :)
Szczerze polecam P. Agnieszkę i P. Ewę !!!

Klaudia

27 stycznia 2020
Pracować z Agnieszka Głowińska-Kurandy to czysta przyjemność!
Pani Agnieszka dostępna nawet w niedzielę,dzielnie znosiła miliony pytań i wątpliwości:)
Profesjonalnie podeszła do tematu ,tłumacząc krok po kroku.
Bardzo dużo zdzialala podczas niedomówień ze sprzedającym mieszkanie.
Jak dla mnie numer 1.
Polecam i dziękuję za pomoc. ❤️
Już niedługo w swoim nowym

Patrycja

14 stycznia 2020
POST POCHWALNY DLA Agnieszka Głowińska-Kurandy Bardzo dziękujemy za profesjonalne doradztwo. Bez wahania polecam Panią Agnieszkę, która cierpliwie odpowiada na pytania i nie na rzuca swojego zdania. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za przeprowadzenie nas przez labirynt kredytowy i serdecznie polecamy innym

Roksana

23 grudnia 2019
Z czystym sumieniem polecam skorzystanie z pomocy Pani Agnieszka Głowińska-Kurandy przy braniu kredytu hipotecznego. Jest to przede wszystkim osoba kompetentna, sumienny oraz solidna w tym co robi :) Doradztwo na najwyższym poziomie, wszystkie formalności poszły sprawnie :) Osoba godna zaufania i polecenia, bez wątpienia właściwa osoba na właściwym miejscu

Natalia

17 grudnia 2019
Chciała bym serdecznie polecić Panią Agnieszka Głowińska-Kurandy. Lepszego doradcy nie można sobie wymarzyć - miła, piękna, kompetentna - lepiej być nie może ? kredyt załatwiony szybko, sprawnie i bezproblemowo. Na każde pytanie ( nawet te przygłupie :P ) Pani odpowiadała najlepiej jak tylko potrafiła i wszystko tłumaczyła. Więcej takich pozytywnych ludzi i świat byłby piekniejszy ❤

Mateusz

9 września 2019
Witam!
Chciałbym serdecznie polecić usługi Pani Agnieszki, pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zaangażowanie. Potrafi zdziałać naprawdę cuda jeżeli chodzi o kredyty hipoteczne. W naszym przypadku sytuacja wyglądała nieciekawie, lecz dzięki pomocy pani Agnieszki udało się sfinalizować pozytywnie cały proces kredytowy za co jesteśmy bardzo wdzięczni. ?
Więc jeżeli szukacie państwo sprawdzonego doradcy kredytowego to tylko Pani AGNIESZKA GŁOWIŃSKA-KURANDY!! POLECAM!! ?

Agnieszka

28 sierpnia 2019
Witam jesteśmy z mężem świeżo po podpisaniu umowy na kredyt hipoteczny na 30 lat. Zwróciliśmy się o pomoc w kredycie internetowo przed fb z polecenia na grupie do Pani Agnieszka Głowińska-Kurandy .
Pełen profesjonalizm . Wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji i co najważniejsze szybko. Bardzo dobry kontakt z doradca. Współpraca z Panią Agnieszka nie kończy się tylko na podpisaniu umowy. Cały czas koordynuje i służy pomocą.
Anioł nie Kobieta!!!!???
Cudowna osoba, gorąco polecamy ???

Adrian

15 lipca 2019
Polecam Wam Panią Agnieszkę Głowińską-Kurandy. Pomogła nam doradzić i wybrać odpowiednią ofertę oraz przeprocesować wniosek, chociaż łatwo nie było. Świetna specjalistka, jeszcze raz dziękujemy.!!!

Damian

4 lipca 2019
Chciałbym z całego serca podziękować za współpracę , a także polecić Panią Agnieszka Głowińska-Kurandy. Dzięki Pani ten kredyt nie był tak straszny jak opowiadali mi znajomi ? Współpraca z Panią to czysta przyjemność, każdy najmniejszy szczegół wytłumaczony w należyty sposób, że nawet ktoś tak zielony w sprawach kredytowych jak ja wiedział o co chodzi - A to już wielki sukces ??? Praca na odległość wcale nie była jakąkolwiek przeszkodą, a dzieliło nas 120km.
Jeśli ktoś się zastanawia nad zaproszeniem eksperta do współpracy to naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać, nie będą Państwo żałować.
Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Agnieszko za pomoc i życzę wszystkiego najlepszego, a także owocnej pracy jako Ekspert Finansowy. Zna się Pani na swojej pracy jak mało kto i to widać od razu, po pierwszej rozmowie. ??
Jeśli ktoś mówi, że czegoś nie da się zrobić, wtedy przychodzi Pani Agnieszka i to robi ? i tak było w tym przypadku, dosłownie. ?
P.S miesiąc czasu i pierwsza transza już na koncie ?
Pozdrawiam!